Przegrana z ATS Wojbórz

Sparta zmierzyła się dzisiaj z równym sobie przeciwnikiem ATS Wojbórz. Po prowadzeniu w pierwszej połowie 1:0 mecz zakończył się niestety porażką SPARTY  wynikiem 2:1. W pierwszej połowie SPARTA prowadziła dzięki bramce Sebastiana Jani. W składzie zabrakło podstawowego zawodnika Piotrka Wróbla (bramkarza), którego zastąpił dotychczasowy obrońca Paweł Kruk. SPARTA nie wykorzystała szansy strzelenia bramek przeciwnej drużynie, w której na bramce również bramkarza zastępował zawodnik z pola. W drugiej połowie w 47 i 75 minucie straciliśmy dwie brami. W ostatnich minutach meczu dwie żółte kartki zdobył obrońca Daniel Glapiński , pierwszą za faul na bramkarzu drużyny przeciwnej a drugą za faul na napastniku.