Pierwsza wygrana

Zawodnicy jak i kibice w końcu doczekali się pierwszej wygranej. Sparta pokonała na własnym boisku Niwę.

Mecz zaczął się od ataków gości co przyniosło upragniona bramkę w 10 minucie. I takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Druga odsłona to już tylko ataki gospodarzy , którzy z pierwszej bramki cieszyli się już 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Kapitalne dośrodkowanie Andrzeja Szkwarka wykorzystuje nasz środkowy pomocnik Kruk Paweł.Goście nie mając już sił tylko się bronili. Na drugą bramkę czekaliśmy nie spełna 10 min i Andrzej Szkwarek umieszcza futbolówkę w siatce. Chwilę później Mateusz wykorzystuje swoja szybkość wyprzedzając stopera i sam na sam pokonuje bramkarza.

Kolejne gole trafiają za pośrednictwem Sebastiana Jania oraz naszego kapitana Daniela Kruka.

Goście zdobywają jeszcze jednego gola z rzutu karnego , po faulu Krzysztofa Kruka

Miejmy tylko nadzieje że Sparta utrzyma skuteczność i w następnym wyjazdowym meczu z Zamkiem Trzebieszowice zdobędziemy o jedna bramkę więcej niż gospodarze.

Powiązana galeria: